Kokybės politika

„B. Braun Avitum“ klinikose pacientams teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų kokybę užtikrina ir turima medicinos įranga, ir naudojamos medžiagos bei medikamentai, ir personalo profesionalumas.

Sertifikuota įmonės veikla

Visa „B. Braun“ dializės centruose Lietuvoje naudojama įranga yra pagaminta „B. Braun Avitum“ AG Vokietijoje ir atitinka aukščiausius kokybės standartus. Teikiamų dializės paslaugų kokybę įrodo periodiškai atliekami kokybės auditai ir suteikiami ISO sertifikatai, kuriais „TÜV SÜD Product Service GmbH“ sertifikavimo įstaiga patvirtina, kad „B. Braun Avitum“ yra sukūrusi ir taiko kokybės sistemą, atitinkančią geros dializės praktiką:  „IEC/TR 62653:2020 Guideline for safe operation of medical equipment used for haemodialysis treatments“ (Medicininės aparatūros, skirtos hemodializės procedūroms, saugaus eksploatavimo gairės) ir „ISO 9001:2015 Quality management systems — Requirements“ (Kokybės valdymo sistema. Reikalavimai)  bei  standartų reikalavimus.

Kad jų tikrai laikomasi – „TÜV SÜD Product Service GmbH“ specialistai įsitikina atlikę Lietuvoje esančių „B. Braun“ klinikų auditus, kurių metu stebimi ir vertinami visi įmonėje vykstantys procesai, tokie kaip: dializės procedūros atlikimas, medicininių rodiklių stebėjimas, vertinimas bei analizė, pacientų ir personalo mokymai, naudojamos įrangos techninė priežiūra, dializės priemonių kokybė, tiekimo grandinės valdymas ir t.t.  Audituojama bei sertifikatais įvertinama kiekviena Lietuvoje esanti „B. Braun Avitum“ dializės klinika.

Dializės procedūroms – tik itin švarus vanduo

Atliekant dializę labai svarbu ir naudojamo vandens kokybė. Jei vandenyje yra bakterijų priemaišų ir endotoksinų, jie per pusiau laidžią dializatoriaus membraną gali patekti į kraują ir sukelti pacientams nepageidaujamas pašalines reakcijas. Nuo valyto vandens švarumo priklauso procedūros kokybė. Itin aukštai vandens kokybei pasiekti reikia medicininės vandens valymo įrangos bei iš aukštos kokybės medžiagų pagamintos vandens tiekimo dializės aparatams sistemos. Šiam tikslui pasiekti visose klinikose sumontuota moderni, vandens kokybę užtikrinanti įranga. Pavyzdžiui, naujoje Lukšio klinikoje įrengta technologiškai pažangi dvigubos osmozės vandens valymo sistema „Aquaboss“ su karštos dezinfekcijos mazgu bei šiuolaikiška automatine centrinio koncentrato maišymo ir tiekimo sistema „ECOMix“.

„B. Braun“ klinikose taip pat sumontuoti modernūs vandens valymo įrenginiai su karščio dezinfekcijos galimybe. Siekdami užtikrinti vandens kokybę, periodiškai ją tikriname atlikdami ne tik privalomą mikrobiologinių bei cheminių tyrimų analizę, bet papildomai stebime endotoksinų lygis dializei naudojamame vandenyje ir dializate.

Pacientų sveikatos būklę išduoda kraujo tyrimų rezultatai

Tačiau, žinoma, geriausiai dializės klinikų darbo kokybę atspindi pacientų savijauta, jų sveikatos rodikliai. Visose „B. Braun“ dializės klinikose pacientams periodiškai atliekami kraujo tyrimai, reikalingi gydymo korekcijai. Kiekvienam pacientui sudaromas individualus gydymo planas, atsižvelgiant į jo tyrimų rezultatus, gyvenimo būdą. Pacientai gydomi remiantis pasaulio nefrologų rekomendacijomis. „B. Braun“ klinikos yra įsikūrusios daugelyje pasaulio šalių, todėl „B. Braun“ dializės klinikų gydymo kokybės sistema remiasi kompetentingos Europos šalių nefrologų komandos patirtimi.  Mūsų tikslas – pilnavertis ir kokybiškas pacientų gyvenimas bei gera jų savijauta.