Filosofija

Norėdami gerinti žmonių sveikatą, mes privalome žinoti pacientų, medikų ir sveikatos priežiūros sistemos problemas. Kiekvienas, siekiantis pagerinti žmonių sveikatą ir gyvenimą, turi suprasti šias problemas, atpažinti naujas galimybes, būti pasiryžęs ieškoti naujų, veiksmingų sprendimų. 

Ši filosofija vienija ir palaiko mus „B. Braun“ bendruomenėje siekiant mūsų tikslų, ji skatina mus kasdien dalintis idėjomis su partneriais ir klientais,  išsiaiškinti jų lūkesčius, rasti naujų sprendimų ir juos tobulinti.

Vizija

Mes saugome ir geriname žmonių sveikatą.

Misija

Mūsų tikslas – suteikti pacientams galimybę siekti aukščiausios gyvenimo kokybės, teikiant jiems geriausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugas bei naudojantis didele medicinine ir terapine patirtimi, naujausiomis technologijomis bei mūsų darbuotojų profesionalumu.

Pagrindinės vertybės:
  • atvirumas – esame atviri idėjoms, ateinančioms iš aplinkos;
  • pasitikėjimas – pasitikime žmonėmis;
  • inovatyvumas – vertiname naujoves, kurios skatina konkurencinį pranašumą ir pagal aukščiausius standartus patenkina sveikatos priežiūros poreikius;
  • efektyvumas – optimizuojame procesus;
  • atsakingumas – prisiimame ekonominę, ekologinę ir socialinę atsakomybę už darbuotojus, pacientus ir partnerius.
Orientavimasis į pacientą

Mes esame patikimas savo pacientų partneris.

Orientavimasis į klientą

Siekiame išsiaiškinti klientų poreikius ir siekdami juos patenkinti siūlome individualius sprendimus ir partnerystę.

Orientavimasis į procesą

Mūsų procesai yra paprasti, tikslai – aiškūs, o ištekliai – lanksčiai naudojami. Daugiau dėmesio skiriame prevencijai, o ne korekcijai. 

Naujovės ir nuolatinis tobulėjimas

„B. Braun“ grupė nuolat peržiūri ir tobulina savo gaminius, procesus ir valdymo sistemą. Sistemingos peržiūros užtikrina, kad mūsų gaminiai ir procesai atitinka aukštus kokybės reikalavimus.

Įsipareigojimai visuomenei ir verslo partneriams

Mes esame patikimas savo pacientų, sveikatos priežiūros bendruomenės, klientų, valdžios institucijų ir tiekėjų partneris. Atsakingu elgesiu siekiame tausoti aplinką, užtikrinti sveiką ir saugią darbo aplinką mūsų darbuotojams. 

Atsakomybė

Visi darbuotojai yra atsakingi už savo veiklos rezultatus. Aiškūs ir įpareigojantys tikslai suteikia galimybę kiekvienam darbuotojui prisiimti šią atsakomybę.

Žinios ir motyvacija

Siekiame sukurti aplinką, kurioje visi darbuotojai savo įgūdžiais ir patirtimi prisideda prie kokybės kūrimo. Darbuotojų kompetencija ir žinios itin svarbios mūsų sėkmei.