Šešiose UAB „B.Braun Avitum“ Lietuvoje veikiančiose klinikose kasdien dešimtims pacientų atliekame hemodializę. Esame dalis tarptautinio tinklo „B. Braun“, kuris ne tik teikia dializės paslaugas visame pasaulyje, bet ir gamina jai reikalingą įrangą, priemones ir kuria technologijas, todėl mūsų kokybės standartai atitinka pasaulinį lygį. 

Mūsų klinikose pacientams teikiamos nefrologo ir kraujagyslių chirurgo konsultacijos, atliekami kraujo tyrimai, skiriami ir išrašomi visi su inkstų ligos gydymu susiję vaistai, pacientai siunčiami instrumentiniams tyrimams į kitas specializuotas medicinos įstaigas, esant poreikiui hospitalizuojami.

Pacientai, norintys tapti kandidatais inkstų transplantacijai, yra nuosekliai ištiriami ir siunčiami į transplantacijos centrą (LSMUL Kauno klinikas ar Santaros klinikas), kad būtų įtraukti į inksto transplantacijos laukiančiųjų sarašą.  

Pacientams, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu bei turintiems gydytojo siuntimą konsultacijai, šios paslaugos nieko nekainuoja, už jas įstaigai sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.